Przeprowadzki międzynarodowe

Polacy pracują współcześnie w wielu krajach na terenie całej Europy, a to oznacza, częste przeprowadzki zagraniczne. Od kilkunastu lat przeprowadzki Polska Anglia oraz przeprowadzki Anglia Polska nie są niczym zaskakującym.

Jednakże każda przeprowadzka jest wydarzeniem stresującym. A przeprowadzki międzynarodowe stresują podwójnie. Dlatego też warto całość przedsięwzięcia zlecić tak doświadczonemu partnerowi, jak nasza firma. Przeprowadzki do Anglii, Niemiec czy Holandii realizujemy od A do Z. Co w praktyce oznacza, że zajmujemy się zarówno zapakowaniem dobytku, jego zniesieniem, jak i wniesieniem, zabezpieczeniem na czas podróży oraz samym przewozem.

Przeprowadzki zagraniczne realizujemy od wielu lat, dzięki czemu nie mają one przed naszym zespołem żadnych tajemnic. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w tym zakresie, które pozwala nam z wyprzedzeniem przewidzieć wiele sytuacji stresogennych, które mogą się pojawić podczas przeprowadzki do Anglii. Posiadamy także niezbędne zaplecze w postaci floty o odpowiednich gabarytach, która pozwala nam przewozić zarówno osobiste drobiazgi klientów, jak i dużych rozmiarów meble kuchenne, szafy czy kanapy.

Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, na podstawie potrzeb klienta biorąc pod uwagę odległość, gabaryty oraz wagę przewożonych rzeczy. Przeprowadzki międzynarodowe z naszą pomocą staną się nie tylko proste, ale i przyjemne. Niezależnie czy właśnie wyprowadzasz się z ojczyzny, czy do niej wracasz i interesują Cię przeprowadzki Anglia Polska.

Lista krajów, w których obecnie działamy: Anglia, Austria, Belgia, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Szwajcaria, Włochy.