Materiały pakowe

Karton przeprowadzkowy:
posiadamy w sprzedaży bardzo mocne kartony wielokrotnego użytku wykonane z mocnej 5 warstwowej tektury o wymiarach 60x40x60cm idealnie nadające się do przechowywania i transportu nawet delikatnych rzeczy.

Kartony typu przenośna szafa:
Posiadamy w sprzedaży kartony przeznaczone do przewozu odzieży na wieszakach co pozwala na transport nawet ekskluzywnych ubrań w bezpiecznych warunkach, wymiary kartonu 120x50x50cm

Folia stretch:
Posiadamy w sprzedaży folie stretch transparentną oraz czarną , bardzo mocna rozciąg folii do 150% , rolka o szerokości 500 mm, grubości foli 23 µ, bardzo przydatna przy przeprowadzkach. Folia stretch jest najbardziej ekonomicznym sposobem pakowania produktów, idealnie sprawdza się przy zabezpieczeniu mebli oraz drobnych przedmiotów przed otarciami i przed wilgocią.

Folia bąbelkowa:
Posiadamy w sprzedaży folie bąbelkową o różnej grubości która idealnie sprawdza się do zabezpieczenia mebli gabarytowych takich jak : sofy, komody, witryny, skórzane fotele itd , służy również do zabezpieczania delikatnych przedmiotów, szkła , porcelany oraz sprzętu elektronicznego.

Taśma klejąca:
Posiadamy w sprzedaży bardzo mocna i super wydajna specjalistyczna taśmę cichoodwialna do bezpiecznego zaklejania ciężkich przesyłek i opakowań PERFECT&STRONG dł. 66m i szerokości 55mm renomowanej firmy TESA

Skrzynie transportowe:
Do transportu bardzo delikatnych i cennych przedmiotów takich jak sprzęt elektroniczny posiadamy 68,5 litrowe boxy Clever Move – Składana skrzynka ze zintegrowaną pokrywą 600x400x340 mm. Skrzynka Clever Move Box stanowi optymalną ochronę dla transportowanych towarów, dzięki wytrzymałej budowie skrzynki oraz zastosowaniu dodatkowych plomb stanowi również ochronę przed potencjalną kradzieżą zawartości.

Wypełniacze, wysiółka:
Posiadamy w sprzedaży również kartonowe wypełniacze które maja doskonałe właściwości amortyzujące, i sa bardzo elastyczne. Pozwalają zabezpieczyć nawet najdelikatniejsze przedmioty o dowolnym kształcie, można również wykorzystać je jako  wypełniacz lub wyściółkę do opakowania albo  jako przekładkę amortyzującą lub owijkę zabezpieczającą przedmiot.